Produkt dnia
Samanta 60x47 cm
Samanta 60x47 cm
120,00 zł
szt.
Drapieżnik i ofiara
Drapieżnik i ofiara
80,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin sklepu

REGULAMIN SKLEPU KUPSZTUKE
 

 • 1. Właścicielem sklepu KUPSZTUKE jest Dorota Kędzierska prowadzący działalność gospodarczą pod firmą D.Design Dorota Kedzierska z siedzibą przy ul. Kwiatów Polnych 1, 76-200 Krępa Słupska,  NIP 839 102 38 53,  Regon 220386390, kontakt - telefon kom:+48 510165774.
  Uprawnioną do reprezentacji we wszystkich sprawach  sklepu KUPSZTUKE pozostaje właścicielka Dorota Kędzierska.
 • 2. Przedmiotem działalności sklepu KUPSZTUKE jest sprzedaż Prac Artystycznych sporządzonych przez właścicielkę sklepu, jak również realizacja indywidualnych zamówień na Prace Artystyczne składanych przez klientów sklepu.
  Przez Pracę Artystyczną rozumie się : obraz, rysunek, grafikę, zdjęcie, rzeźbę, lub ramę do obrazu. Przedstawione w sklepie KUPSZTUKE zdjęcia Prac Artystycznych mogą nieznacznie różnić się od ich oryginalnego wyglądu.
 • 3. Zamówienia w sklepie KUPSZTUKE można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
  Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 18.00, w soboty, w niedziele oraz w święta mogą być rozpatrywane dopiero następnego dnia roboczego.
  Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub (i) adresu e-mail - po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.
  Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:
  - przelewem (przedpłatą).
  - przy odbiorze przesyłki,
 • 4. Ceny wszystkich Prac Artystycznych znajdujących się w sklepie KUPSZTUKE wyrażone są w złotych polskich i są cenami BRUTTO
 • 5. Koszty wysyłki i ewentualnego ubezpieczenia ponosi Kupujący, a ustalane są one według aktualnej taryfy Poczty Polskiej, lub wybranej przez Kupującego firmy kurierskiej.
 • 6. W przypadku otrzymania przez Kupującego Pracy Artystycznej uszkodzonej, lub w jakikolwiek sposób niezgodnej z zawartą wcześniej umową, Kupującemu będącemu konsumentem przysługują wszystkie uprawnienia określone właściwymi przepisami prawa w tym zakresie, a w szczególności zapiski ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.
  W przypadku otrzymania przez Kupującego Pracy Artystycznej uszkodzonej, lub w jakikolwiek sposób niezgodnej z zawartą wcześniej umową Kupującemu niebędącemu konsumentem przysługują wszystkie uprawnienia określone przepisami kodeksu cywilnego.

 • 7. Na podstawie ustawy z dnia 02 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, a także na podstawie ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, konsument ma prawo dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie określonym w w/w ustawie.
 • 8. Klienci sklepu KUPSZTUKE zobowiązani są do nie zamieszczania w witrynie KUPSZTUKE.com.pl treści o charakterze bezprawnym.
 • 9. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, będą miały zastosowanie stosowne przepisy prawa.
  W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 510165774
 • 10. Administratorem danych klientów sklepu KUPSZTUKE jest firma D.Design Dorota Kędzierska. Dane Państwa będą przechowywane w siedzibie firmy D.Design Dorota Kędzierska, przetwarzane jedynie do celów realizacji sprzedaży, przesyłki i reklamacji, a firma zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci Galerii mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 • 11. Właścicielka sklepu KUPSZTUKE informuje, iż zdjęcia prac artystycznych zwłaszcza obrazów, fotografii czy rzeźb mogą przedstawiać treści erotyczne, lub karykatury zawarte w pracach. 
 • 12. Właścicielem zdjęć przedstawiających umieszczone w sklepie prace jest Dorota Kędzierska i ich kopiowanie lub jakiekolwiek wykorzystywanie jest możliwe jedynie za jej pisemną zgodą.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl